Teatergruppen - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - Videoklip - Tidligere forestillinger - Plakater - Forfattergruppen - Brochure

2001 - I syv sind

10 års jubilæumsforestilling

 
Værløse Nyt Tirsdag d. 3. April
Værløse Nyt
Kajs Avis Torsdag d. 5. April
Kajs Avis
Scenebilleder fra lørdag aften
Scenebilleder
Program med alle deltagere
Program

Billeder fra januar
Billeder fra februar
Billeder fra marts
Billeder fra generalprøven
Oprindelig hjemmeside

Styregruppe    Forfattere    Instruktører    Deltagere


STYREGRUPPEN FORFATTERGRUPPEN

Til top    Styregruppe    Forfattere    Instruktører    Deltagere


INSTRUKTØRER

Chefinstruktør
Scene 1
Scene 2
Scene 3
Scene 3
Scene 4
Scene 5
Scene 5
Scene 6
Scene 7
Scene 8
Scene 9
Dansegruppe
 
Good Evening Europe
I landsbyen
Ta' i cirkus
Panik på slottet
Hos stylisten
I slottets køkken
Til ingen verdens nytte
Under havet
Rygtet skal ud
Musikken
Stjernen
 
Peter Nørager-Nielsen
Lone Nissen & Peter Stæhr
Marianne Skydsberg
Tue Bertelsen
Lone Nissen & Peter Stæhr
Birgitte M. Petersen & Maria Jacobsen
Dorte Guldbrandsen
Margrethe Iversen
Gro Bertelsen
Helle Wahlberg
Vibeke Hertz
Lone Nissen & Peter Stæhr
Mary Elkjær Madsen

Til top    Styregruppe    Forfattere    Instruktører    Deltagere

Deltagerliste 2001
 

Fornavn

Efternavn

Klasse

Rolle

Jytte M.

Andersen

Brynhilda Virke

Mette S.

Andersen

8 B

Bar

Sarah V.

Andersen

4 A

Puk

Azra

Annavtovic

8 A

Kate Kulhus

Emilie

Bahne

2 A

Olander

Ina

Beiter

Kostymer

Nanna

Beiter

3 A

Dansegruppe

Lotte

Benkjer

Kostymer

Gro

Bertelsen

9 B

Instruktørass.

Gro

Bertelsen

9 B

Oona

Tobias

Bertelsen

6 B

Lys og lyd

Tue

Bertelsen

Instruktørass., Bar

Hanne

Berthelsen

Lys og lyd

Thomas

Berthelsen

6 A

Lys og lyd

Lone

Birkmose

Kostymer

Anders

Brandt

9 B

Erin

Sanne

Brønnum

Dansegruppe

Mads

Bølling

Lyd

Anna

Czerwionka

2 A

Seastar

Susanne

Czerwionka

Brandy

Camilla

Dahl

9 B

Furie

John

Edemann

Saxo

Peder Emil

Edemann

4 B

Arild

Mette

Elkjær

6 B

Dansegruppe

Christian B.

Espersen

3 B

P.O. Marselisborg

Christopher B.

Espersen

5 B

Brydesen

Jan

Espersen

Teater

Flemming

Flyhn

Kulisser

Martin

Flyhn

5 B

Petifur

Cecilie

Friis

7 A

Stella Stjernemager

Louise

Friis

2 A

Karl på Kroen

Søren

Friis

5 B

Polle Tik

Anders

Gabe

Knud O.N.G. Mugge

Maria

Gabe

6 B

Dansegruppe

Thomas

Gabe

9 A

Charlie

Lone

Gotfredsen

Valdemar

Hanne

Gottlieb

Jeppe Grønkjær

Peter

Gottlieb

3 A

Jens Kofoed

Dorte

Guldbrandsen

Instruktørass.

Dorte

Guldbrandsen

Orsdøvre

Kasper

Guldbrandsen

6 B

Lys og lyd

Klaus

Guldbrandsen

Lys og lyd

Sine

Hangaard

9 B

Bar

Flemming

Hansen

Bar

Michael S.

Hansen

8 B

Mandrake

Mille

Hansen

9 B

Bar

Patrick Bach

Hansen

6 B

Bar

Brigitte

Harbeck

Dansegruppe

Louise

Harbeck

3 A

Dansegruppe

Marianne

Hertz

3 A

Dansegruppe

Morten

Hertz

5 B

Anthonsen

Steen

Hertz

Glemmesen

Vibeke

Hertz

Hubert Gnøgle

Vibeke

Hertz

Instruktørass.

Elsebeth

Hesselholdt

Kostymer

Line L.

Hesselholdt

6 B

Rita Rivejern

Torben

Hessing-Olsen

S.A.Gråsten

Christina

Holm-Larsen

2 B

Helvor

Mary

Holm-Larsen

Halvor

Daniel

Hoortash

9 B

Kong Triton

David

Hoortash

6 B

Bar

Hassan

Hoortash

Bar

Lone

Hoortash

Sufflør

Maja

Hurup

9 B

Maria Mon

Margrethe

Iversen

Instruktørass.

Margrethe

Iversen

Snorre Snurlasson

Maria

Jakobsen

8 B

Instruktørass.

Maria

Jakobsen

8 B

Malou

Anne Sofie

Jensen

8 B

Lilly RejsBenny

Anne Sophie

Jensen

8 A

Zita Snuser

Carl Erik

Jensen

Teater

Eva

Jochimsen

Kulisser

Mette

Jochimsen

3 B

Paparazi Fotogeno

Jan

Jørgensen

Svend

Helene

Kristensen

6 A

Admund

Henning

Kristensen

Englebær Himberdunk

Anne B.

Lang

Kostymer

Kit

Lindskov

Rekvisitter

Torben

Lindskov

Rekvisitter

Vivi

Lindskov

7 B

Sommerlil

Andreas

Lorenzen

5 B

Gunnar Nu

Mary

Madsen

Instruktørass.

Morten B.

Madsen

8 B

Esben Dorsk

Rita

Madsen

Meriam Gnøgle

Stine

Nauta

4 B

Bienvenu

Annette Hurup

Nielsen

Bar - backup

Berit B.

Nielsen

Dansegruppe

Casper B.

Nielsen

8 B

Jingle

Malene B.

Nielsen

5 B

Spinaldo

Pernille

Nielsen

Lyd

Rasmus L.

Nielsen

3 B

176-167

Lone

Nissen

Instruktørass.

Niels

Nissen

Teknisk leder lyd/lys

Rina

Nissen

4 A

Betina

Peter

Nørager-Nielsen

Chefinstruktør

Amalie

Pedersen

8 B

Nina

Carmen

Pedersen

Dansegruppe

Clara

Pedersen

4 B

Dansegruppe

Laura K.

Pedersen

7 A

Dansegruppe

Makis

Pedersen

Wilhelm Tell

Birgitte M.

Petersen

9 A

Instruktørass.

Birgitte M.

Petersen

9 A

Knud

Maltilde B.

Petersen

9 B

Bar

Agnethe

Poulsen

3 A

Dansegruppe

Niels Bo

Poulsen

Video/foto/internet

Anders

Rasmussen

Bar

Hans K.

Rasmussen

9 A

Dunnerkopf

Jan

Rasmussen

Kulisser

Jens Frederik

Rasmussen

Bar

Per H.

Rasmussen

Kulisser

Rikke H.

Rasmussen

3 A

Madam Smed

Simon

Rasmussen

5 A

Kong Flexhofte

Søren H.

Rasmussen

5 B

Palle Pengepuger

Tue H.

Rasmussen

8 B

Benny Rejsbenny

Daniel

Ross

3 A

Garcon

Mie

Ross

Neuf du Pape

Katja

Rutkjær

7 B

Dronning MonBisquite

Fiona

Schwartz

9 A

Ariel

Joy

Schwartz

Bourgogne

Kevin

Schwartz

6 B

Hans Guldhøj

Peter

Schwartz

Køkken

Marianne

Skydsberg

Instruktørass.

Marianne

Skydsberg

Mouritz Møller

Line

Spile

7 A

Bar

Marie

Stæhr

7 A

Bar

Peter

Stæhr

Instruktørass.

Peter

Stæhr

Prins Pilipenze

Henrik

Thorn

9 B

Bar

Kell

Wagner

Kulisser

Kia

Wagner

8 B

Lucy

Lene

Wagner

Dronning Neerie

Taia

Wagner

6 B

Suzette

Helle

Wahlberg

Henrik Borgvold

Helle

Wahlberg

Instruktørass.

Kirsten

Ølgaard

Sufflør


Til top    Styregruppe    Forfattere    Instruktører    Deltagere